Pages

Ads 468x60px

Blogger templates

Blogger Haberleri

Haberler

13 Temmuz 2014 Pazar

Herkese Merhaba!

Blogumda en çok soru aldığım konulardan biri saç bakımı olduğuna göre ilk olarak saç bakım rutinimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Saçlarımın durumundan kısaca bahsedecek olursam yıllarca kimyasal işleme maruz kalmış,sağlıksız ve mat saçlara sahibim. Saçlarım 16 yaşımdan bu yana kızıl idi fakat artık buna bir dur dedim ve saçlarımı bakıma aldım.
Şampuan olarak Eeose Saç Uzatıcı Şampuanı kullanıyorum. Oldukça memnunum hatta ikinci ürünümü de bitirmiş bulunuyorum. Düzenli kullanımda saçlarımı daha sağlıklı uzar hale getirdi.  Çok temiz bir his bırakıyor. Bazen krem ve ya maske kullanma ihtiyacı bile duymuyorum. Fakat tek sorun bereketli olmayışı.. Çok çabuk bitiyor. Fiyatı 38 TL
Saç Kremi kullanmak yerine saç bakım maskelerini her zaman daha mantıklı buluyorum. Çünkü amaçları aynı fakat bakım maskeleri saçları onarmayı vadediyor. O halde artık piyasada alabildiğine saç maskesi çeşidi varken neden saç kremi kullanayım. Aralarındaki en büyük fark saç maskelerindeki bekleme süreleri. Favori saç maskelerimden bahsediyorum.
1. Klorane Manolya Özlü Brilliant Shine And Repairing Mask
Bu ürünü o kadar severek kullandım ki bitmesiyle birlikte ben de bittim diyebilirim. Saç maskeleri arasında en parlaklık sağlayan maske bu ürün! Kokusu, saçlarda bıraktığı canlı görünüm.. Mükemmelsin Klorane. Fiyatı 70 TL
2.Toni&Guy Nourish Mask
Bir saç maskesi bu kadar mı sevgilimin parfümü kokabilir?? Bayılıyorum,saçları yumuşatmada, parlaklık sunmada tam bir bebek.. Fiyatı 48 TL olması gerekiyor.
3. ve son favorim Giovanni Nutrafix Hair Reconstructor Derinlemesine Onarım Maskesi
Bu ürüne aşığım!! Kendisiyle tanışmam ilk ikiden daha eskidir. Hem performans hem de fiyat olarak en iyi saç bakım maskelerinden biri. Saçlarda 10 dk bekletilip yıkanıyor ve miss gibi yumuşacık saçlara sahip olunuyor. İndirimli son fiyatı 10 TL idi. Bir dahaki indirimde stoklanacak :)
Gelelim saç bakım yağlarına;
en güzel saç bakım yağım doğal sızma zeytinyağı ile yaptığım maskem. Neden diyecek olursanız saça en yoğun nemi sağlayan kesinlikle doğal zeytinyağı. Piyasada saç bakım yağı olarak satılan bir çok ürün ne kadar doğal bilinmez. Ben şahsen güvenmiyorum. Bu yüzden yumurta, bal ve zeytinyağımı sürer beklerimm :)
2. Favori saç bakım yağım değerli arkadaşım Özlem Şeniz'in bana hediye olarak gönderdiği yabancı bir markaya ait olan doğal bitkilerin yağlarından yapılan bir saç bakım yağı. Blogda okuduğunuz SAÇ UZATICI BAKIM YAĞI bu ürün. İki kez kullandım ve saç diplerimde iki parmak boyunda uzama gözlemledim. Gerçekten mucize. Saç uzatmak isteyenler mutlaka Özlem hanımın sayfasına uğramalı. Fiyatı 15 TL (Şaka gibi.)
Son olarak favori saç yağlarımdan biri tabi ki de efsaneleşmiş Barcelino'dur. Saça nem ve parlaklık sağladığı bir gerçek. Bunun yanında biraz toparlanma da sağlıyor. Üstelik 10 TL gibi bir fiyata bulabiliyorsunuz.
Bir de son olarak Gliss Million Gloss isimli bir ürün önermek istiyorum. Bu ürün yeni çıktı,hem duşta şampuanın içine katılabiliyor,hem duştan sonra nemli saça uygulanabiliyor. Saçlara onarım ve parlaklık sunuyor. Fiyatı 17 TL
Umarım faydalı olmuştur. Soru ve önerilerinizi instagram profilime bekliyorum.www.instagram.com/_dilaraninblogu_

 

_

 


1 yorum:

 

Sample text

Sample Text

Sample Text

 
Blogger Templates